דברים שאתה צריך לדעת לפני התקנת דלתות

שירות מנעולן מקצועי בדרך אליכם. שירות, זמינות ואמינות: אלו עמודי התווך של העסק שלנו. 

אנחנו עושים את המיטב בכדי להעניק לכם שירות מהיר וזמין 24 שעות ביממה חוץ בשבת קודש.

השירותים שלנו כוללים: פריצת דלתות, החלפת מנעולים, תיקון דלתות ומנעולים, התקנות דלתות פנים וחוץ (דלתות פלדלת), התקנת קודנים, התקנת אינטרקום ועוד.

24 שעות ביממה, לא כולל שבת קודש.

שירות, אמינות, בטיחות ומהירות.

בכל הנוגע לביטחון שלך, אתה רוצה את שירותי המנעולן הטובים ביותר שיש. לכן הבחירה בנו היא ההחלטה הטובה ביותר שתוכלו לקבל. צוות אנשי המקצוע המנוסים שלנו שואף לספק שירות אמין בזמן וביעילות. אנו מאומנים על הסטנדרטים העדכניים ביותר בתעשייה ומשתמשים רק בציוד ברמה הגבוהה ביותר עבור כל העבודות – גדולות או קטנות. הצוות הידידותי שלנו יעזור לך להמציא פתרון סביר ששם את דאגות האבטחה שלך במקום הראשון – אנו מבינים עד כמה יקרים הזמן והכסף של הלקוחות שלנו. עם האמון ושביעות הרצון של לקוחותינו בראש סדר העדיפויות שלנו, אנו מבטיחים עבודה איכותית במחיר יוצא דופן בכל פעם שתבחרו בנו כספק המנעולן שלכם.

שירותי פריצת מנעולים, תיקון מנעולים ודלתות

בחיים יש תקלות בלתי נמנעות שדורשות עזרת איש מקצוע. ללא ספק מנעולן הוא אחד מהם. מנעולן אמין מספק שירותי פריצת מנעולים לפתיחת בתים ורכבים שננעלו. לא רק שהם יכולים לפרוץ מנעולים, אלא שהם יכולים גם לספק שירותי תיקון מנעולים ודלתות לכל מנגנוני נעילה מקולקלים. בעזרתם, תוכלו לפתוח כספת או להחליף מנעול דלת קיים במנעול המכיל תכונות מתוחכמות יותר כדי להבטיח את עמידה ברמות האבטחה הגבוהות ביותר. לא משנה איזה סוג של דרישות בטיחות יש לך בבית או בעסק שלך, סמוך על המנעולן המקומי שלך שיבצע את העבודה במהירות ובמקצועיות כדי שתוכל להרגיש בטוח במרחב שלך שוב.

מה שחשוב לכם, חשוב לנו.

לכל מנעולן, מתן שירות איכותי הוא חיוני. אבל מעבר לאיכות השירות שהם מספקים, יש עוד כמה אלמנטים שצריך לקחת בחשבון. אמינות, בטיחות ומהירות הם כולם מרכיבים חיוניים בעבודת מנעולן מוצלחת – בין אם זה פתיחת דלת או התאמת מערכות מנעול חדשות. מנעולן טוב יפעל במהירות וביעילות על מנת למזער את ההפרעות לבית, לעסק או לרכב שלכם אך במקביל ינקוט בצעדים על מנת להבטיח שגם אתם וגם רכושכם תישארו בטוחים ומאובטחים לאורך כל תקופת השירות. הכישורים שלהם בשילוב עם האמינות שלהם עוזרים להבטיח ללקוחות לקבל את הביטחון הטוב ביותר כאשר הם נותנים אמון בצרכי האבטחה שלהם בידי איש מקצוע.

צריכים עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה! אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש!

שירות איכותי במחירים נוחים

כאשר אתם צריכים מנעולן אמין ובעל ידע, חובה לדעת שתקבלו שירות איכותי במחיר משתלם. לקוחות יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאנו עובדים קשה כדי לתת להם את השירות הטוב ביותר עבור הכסף. צוות המנעולנים המיומנים שלנו מעודכן בכל הטכנולוגיה העדכנית ביותר, כך שהם יכולים לספק פתרונות חדישים מבלי לשבור את התקציב שלך. אנו מבינים שבטיחות היא שיקול חשוב בהגנה על הבית או העסק שלך, ולכן העדיפות שלנו היא לספק שירותים באיכות מעולה במחירים תחרותיים לשביעות רצון מלאה של הלקוחות. אתה בטוח שתקבל את התמורה הטובה ביותר לצרכי האבטחה שלך.

תוכן קשור

פוסטים

דברים שאתה צריך לדעת לפני התקנת דלתות

בין אם אתה מתקין דלת חדשה, הזזת דלת או אבטחת דלת, ישנם מספר שלבים שאתה צריך לבצע. הנה כמה מהדברים שאתה צריך לדעת לפני שתתחיל.

שיבוץ דלת

בין אם אתם מתקינים דלת חדשה או תולים מחדש קיימת, שיבוץ דלת היא משימה שדורשת מעט מחשבה מראש. הסיבה לכך היא ששימס הם דרך מצוינת לאבטח דלת למסגרת גסה ולשמור אותה במקומה. אבל לא כל הדלתות דורשות שימינג. בהתאם לסוג הדלת, ייתכן שלא יהיה צורך בכך.

ישנן מספר דרכים לחדד דלת. דרך אחת היא על ידי הנחת טריזי עץ בין המשקוף לפתח המחוספס. החוכמה היא לוודא שטריזי העץ חופפים. זה חשוב כי שמים יבלוט מעבר למשקוף.

אחת הדרכים למצוא את המשטח המתאים ביותר היא למדוד את רוחב הדלת ואת הפתיחה הגסה. הפתח המחוספס הוא בדרך כלל חצי סנטימטר או משהו כזה רחב יותר מהדלת. החלל הנוסף הזה יאפשר לך למקם שים או שניים.

הבלטה של ​​דלת היא לא כל כך קשה כמו שאתה עשוי לחשוב. חשוב להתחיל בצד הציר של הדלת שלך. בדרך כלל, היצרנים רוצים שתחטב את הדלת שלך באותו גובה כמו הצירים. הסיבה לכך היא שמשקל הדלת שלך יעבור למשקוף הדלת בצירים.

חשוב גם להשתמש בסוג המתאים. חשוב לבחור בדים עבה מספיק כדי לשמור על הדלת במקומה, אך לא עבה עד כדי כך שתמחץ את הדלת. זה חשוב במיוחד אם הדלת היא דלת כבדה.

החלק החשוב ביותר בשימינג של דלת הוא שימוש בכלי המתאים לעבודה. סכין גילוח חדה היא כלי נהדר שיהיה בסביבה. זה יאפשר לך להימנע מפציעה בעת פתיחת ציר או הרמת דלת.

רמת נגר היא גם כלי טוב שיהיה בסביבה. הכלי הנכון יכול לעזור לך לקבוע את המידות החשובות ביותר, כגון גובה הפתח המחוספס שלך. זה גם יכול לעזור לך לקבוע את המיקום האנכי של המשקוף שלך. החלק הטוב ביותר הוא שניתן להשתמש ברמה גם כדי לבדוק את הפרטים הקטנים.

דלתות בדירוג

אש התקנת דלתות מדורגת אש בביתך תגן על המשפחה והרכוש שלך. הם מיוצרים במיוחד כדי לעמוד באש ועשן ויכולים לעזור להאט את התפשטות הלהבות. הם יכולים גם לעזור להציל חיים.

דלתות בדירוג אש עשויות לרוב מחומרים כבדים ומשמשות בשילוב עם מערכות מיגון אש פסיביות. הם מאטים את העברת החום והעשן ומסייעים לכבאים לבצע את עבודתם בצורה יעילה יותר. ניתן להתקין דלתות עם דירוג אש בבתים, בנייני משרדים, בתי ספר, בתי חולים ומבני ציבור או מסחריים אחרים.

דלת עם דירוג אש עשויה בדרך כלל מגבס, מתכת או עץ. הם משמשים בדרך כלל במבנים מסחריים, בתי מלון, בתי חולים ומעונות. לרוב הם מותקנים בכניסות וביציאות של מבנים, והם מסייעים במניעת התפשטות אש, עשן ולהבות. הם מותקנים גם במוסכים.

סוג הדלת בדרגת אש שעליך להתקין יהיה תלוי בסוג הבניין שאתה בונה. דלתות עם דירוג אש יכולות להגן על הרכוש שלך ועל המשפחה שלך, אבל הן גם יכולות להציל חיים. ניתן להתקין אותם גם בבנייני מגורים, כמו דירות, כדי להגן על התושבים.

דלתות בדירוג אש מתוכננות בדרך כלל להיות סגירות עצמית ועמידות בפני אש. יש לחבר אותם גם למערכת אזעקה. צריך להיות להם גם תפס נוסף, שנועד למנוע מהדלת להיפתח כאשר לחץ הלהבות גדול מדי.

דלת בעלת דירוג אש צריכה להיבדק ואישור על ידי צד שלישי. הסמכה זו צריכה לכסות את כל ההיבטים של ערכת הדלת, כולל ריהוט דלת, חומרה ומוצרי ברזל. התווית שמגיעה עם הדלת צריכה לכלול את סוכנות הבדיקה ואת מספר שעות העמידות בפני אש. יש להצמיד את התווית גם למשקוף הדלת, כמו גם לצד הציר של הדלת. חשוב שהתווית תהיה מדויקת וברורה.

ניתן להתקין דלתות בדירוג אש עם זכוכית חסינת אש. זכוכית מסוג זה אמורה לעמוד בחום למשך 60 דקות. הזכוכית יכולה להיות עשויה מקרמיקה למינציה או מוצקה. חשוב שהזכוכית תהיה זכוכית רשומה, כלומר היא מאושרת על ידי סוכנות בדיקה.

חומרה מותקנת

מראש לדלת עמידה בפני חומרת דלת מותקנת מראש היא דרך מצוינת לחסוך זמן וכסף. זה לא רק חוסך זמן ומאמץ, זה גם מפחית את הסיכון לנזק במהלך ההתקנה. התקנת דלתות וחומרה היא תהליך מורכב. בנוסף להוצאת החומרה מהאריזה שלה, המתקינים צריכים לוודא שהחומרה מיושרת כהלכה ומהודקת עם המחברים המתאימים.

זה לא נדיר שחומרה ניזוקה במעבר או באתר העבודה. אחת הבעיות הנפוצות ביותר כרוכה בהתקנה מוקדמת מדי של דלתות, מה שמותיר אותן רגישות לנזקים מכלי עבודה ומכבלים מאריכים.

התקנת חומרת דלת זמינה מראש היא הדרך הקלה ביותר להבטיח שכל הדלתות שלך יפעלו בצורה טיפה עליון. דלתות מוכנות מראש עם חומרה מותקנת מראש חוסכת לך את המאמץ וההוצאות של שיוף וצביעה. בנוסף לחיסכון בזמן ומאמץ, דלתות תלויות מראש מאפשרות לך לנצל טוב יותר את שטח הרצפה שלך.

חומרת דלת מותקנת מראש היא התשובה של העידן המודרני לשאלה הקלאסית, "האם לדלת שלי יש מנעול?" התקנת חומרה לפני שתולים את הדלת היא מנצחת עבור הקבלן ובעל הבית. התקנת דלת תלויה מראש תפחית את הסיכוי לפגיעה בדלת ובסביבה.

למרות שחומרת דלת מותקנת מראש אינה מתאימה לכולם, היא בהחלט שווה בדיקה. עבור קבלנים רבים, זהו חיסכון מוכח בזמן ודרך יעילה לחסוך כסף וזמן. זה גם מספק שקט נפשי בידיעה שכל החומרה שאתה צריך מותקנת במקום אחד.

חומרה מותקנת מראש בהישג יד היא דרך מצוינת לבצע את העבודה כמו שצריך בפעם הראשונה, בכל פעם. לא פלא שיותר ויותר קבלנים תופסים את היתרונות של התקנה מסוג זה. על ידי הסרת הטרדות של צורך למצוא, לקנות ולהתקין חומרה באתר, הם יכולים להתמקד בעבודה שעל הפרק.

למרות שהשם עשוי לעורר משיכת כתפיים, אין זה מפתיע שחומרת דלת מותקנת מראש היא הטרנד האחרון בענף הבנייה.

הזזת דלת

לעתים קרובות, כאשר הבית עובר שיפוץ או שיפוץ, יש להזיז משקוף. הדבר מצריך תכנון, וייתכן שידרוש שירותיו של איש מקצוע. מסגרת הדלת היא בדרך כלל מסגרת מעץ מלא, ועשויה להיות בעלת עבודות עץ תואמות. זה רעיון טוב לבחון את כל התוצאות האפשריות של המעבר שלך, ולשקול אם החלל החדש יכול להכיל את משקוף הדלת. זה עשוי לכלול שיקולים לגבי קיר חדש, ואיבר תומך המשתרע מתחת לדלת בזמן תנועה.

משקוף מעוצב עם מנגנון להזזת הדלת ביחס למשקוף. למנגנון שלוש חוליות, שכל אחת מהן מסתובבת בין הדלת למשקוף. במהלך התנועה, החוליה הראשונה לוחצת את החוליה השלישית כלפי מטה. החוליה השלישית משתלבת בזרוע הראשונה של הידית הדוזרועית. זה יגרום ללחיצה כלפי מטה על הדלת, אשר לאחר מכן תניף את הדלת לצד הנגדי של הקיר.

המשקוף מעוצב עם עמוד מרכזי המחובר למשקוף בין פתחי הגישה הקדמיים והאחוריים. זה נועד לספק מספיק מקום לפתיחת הדלת, והוא גם חושף את פתח הגישה יותר מאשר דלת מתנדנדת טיפוסית. מנגנון נעילה ושחרור אופציונלי כלול גם כן. זה מאפשר לדלת להתנדנד למצב פתוח, או להינעל במצב פתוח, בהתאם להעדפת המשתמש.

משקוף לדלת מעוצב עם ידיות מתאימות, הממוקמות בנקודות הצירים של הדלת. לכל אחת מהידיות הללו יש צבע שונה ותפקוד שונה. הידית הירוקה, למשל, ממוקמת בניצב לנקודת הציר במרכז הדלת. כאשר הדלת פתוחה, ניתן ללחוץ על הידית הירוקה כדי להעביר את הדלת לצד הנגדי של הקיר. זה נקרא "הסטה".

בנוסף לשלושת החוליות, המנגנון כולל איבר תומך המשתרע מתחת לדלת ההזזה. זה יכול לעזור להפחית את החיכוך בין הדלת למסגרת, ויכול גם לספק הרכבה יציבה.

.

.

דילוג לתוכן