כיצד לבחור

שירות מנעולן מקצועי בדרך אליכם. שירות, זמינות ואמינות: אלו עמודי התווך של העסק שלנו. 

אנחנו עושים את המיטב בכדי להעניק לכם שירות מהיר וזמין 24 שעות ביממה חוץ בשבת קודש.

השירותים שלנו כוללים: פריצת דלתות, החלפת מנעולים, תיקון דלתות ומנעולים, התקנות דלתות פנים וחוץ (דלתות פלדלת), התקנת קודנים, התקנת אינטרקום ועוד.

24 שעות ביממה, לא כולל שבת קודש.

שירות, אמינות, בטיחות ומהירות.

בכל הנוגע לביטחון שלך, אתה רוצה את שירותי המנעולן הטובים ביותר שיש. לכן הבחירה בנו היא ההחלטה הטובה ביותר שתוכלו לקבל. צוות אנשי המקצוע המנוסים שלנו שואף לספק שירות אמין בזמן וביעילות. אנו מאומנים על הסטנדרטים העדכניים ביותר בתעשייה ומשתמשים רק בציוד ברמה הגבוהה ביותר עבור כל העבודות – גדולות או קטנות. הצוות הידידותי שלנו יעזור לך להמציא פתרון סביר ששם את דאגות האבטחה שלך במקום הראשון – אנו מבינים עד כמה יקרים הזמן והכסף של הלקוחות שלנו. עם האמון ושביעות הרצון של לקוחותינו בראש סדר העדיפויות שלנו, אנו מבטיחים עבודה איכותית במחיר יוצא דופן בכל פעם שתבחרו בנו כספק המנעולן שלכם.

שירותי פריצת מנעולים, תיקון מנעולים ודלתות

בחיים יש תקלות בלתי נמנעות שדורשות עזרת איש מקצוע. ללא ספק מנעולן הוא אחד מהם. מנעולן אמין מספק שירותי פריצת מנעולים לפתיחת בתים ורכבים שננעלו. לא רק שהם יכולים לפרוץ מנעולים, אלא שהם יכולים גם לספק שירותי תיקון מנעולים ודלתות לכל מנגנוני נעילה מקולקלים. בעזרתם, תוכלו לפתוח כספת או להחליף מנעול דלת קיים במנעול המכיל תכונות מתוחכמות יותר כדי להבטיח את עמידה ברמות האבטחה הגבוהות ביותר. לא משנה איזה סוג של דרישות בטיחות יש לך בבית או בעסק שלך, סמוך על המנעולן המקומי שלך שיבצע את העבודה במהירות ובמקצועיות כדי שתוכל להרגיש בטוח במרחב שלך שוב.

מה שחשוב לכם, חשוב לנו.

לכל מנעולן, מתן שירות איכותי הוא חיוני. אבל מעבר לאיכות השירות שהם מספקים, יש עוד כמה אלמנטים שצריך לקחת בחשבון. אמינות, בטיחות ומהירות הם כולם מרכיבים חיוניים בעבודת מנעולן מוצלחת – בין אם זה פתיחת דלת או התאמת מערכות מנעול חדשות. מנעולן טוב יפעל במהירות וביעילות על מנת למזער את ההפרעות לבית, לעסק או לרכב שלכם אך במקביל ינקוט בצעדים על מנת להבטיח שגם אתם וגם רכושכם תישארו בטוחים ומאובטחים לאורך כל תקופת השירות. הכישורים שלהם בשילוב עם האמינות שלהם עוזרים להבטיח ללקוחות לקבל את הביטחון הטוב ביותר כאשר הם נותנים אמון בצרכי האבטחה שלהם בידי איש מקצוע.

צריכים עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה! אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש!

שירות איכותי במחירים נוחים

כאשר אתם צריכים מנעולן אמין ובעל ידע, חובה לדעת שתקבלו שירות איכותי במחיר משתלם. לקוחות יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאנו עובדים קשה כדי לתת להם את השירות הטוב ביותר עבור הכסף. צוות המנעולנים המיומנים שלנו מעודכן בכל הטכנולוגיה העדכנית ביותר, כך שהם יכולים לספק פתרונות חדישים מבלי לשבור את התקציב שלך. אנו מבינים שבטיחות היא שיקול חשוב בהגנה על הבית או העסק שלך, ולכן העדיפות שלנו היא לספק שירותים באיכות מעולה במחירים תחרותיים לשביעות רצון מלאה של הלקוחות. אתה בטוח שתקבל את התמורה הטובה ביותר לצרכי האבטחה שלך.

תוכן קשור

פוסטים

כיצד לבחור

קודן לדלת כניסה להחזיק קודן לדלת כניסה על הצוות שלך יכול להיות דרך מצוינת למנוע גניבה, ונדליזם ונזק לדלתות שלך. אבל איך תבחרו את הטוב ביותר עבור המשרד שלכם?

דלתות כניסה ראשיות אינן דורשות חומרה בהלה

בין אם אתה מפרט, משתמש קצה או ספק, חומרת פאניקה היא תכונה חשובה כדי להבטיח שדיירי הבניין יוכלו לצאת בבטחה מחלל במקרה חירום. הסוכנות הלאומית להגנה מפני אש (NFPA) דורשת חומרת פאניקה בבניינים עם עומס דיירים כולל של 100 או יותר. מבנים אלו נדרשים גם לשתי יציאות אש לפחות.

חומרת פאניקה נמצאת בשימוש נפוץ בדיירות בסיכון גבוה כגון מקומות חינוך, מעונות יום או מקומות ישיבה. תכונה נפוצה של חומרת פאניקה היא תכונת הדוגינג. זה מאפשר להחזיר את הבריח בזמן שהדלת נפתחת. זה שימושי במיוחד בדלתות עם תנועה גבוהה.

בזמן שריפה או חירום אחר, חומרת פאניקה משחררת את מנגנון הבריח של הדלת. זה גם מספק יציאה מהירה למספר גדול של אנשים. יש לשחרר את הבריח ב-15 פאונד של כוח. משמעות הדבר היא כי חומרת פאניקה חייבת להיות מותקנת בצורה נכונה ולהתקין אותה במיקום הנכון.

חומרת פאניקה אינה משמשת בדרך כלל בדלתות שהן חלונות ראווה מזכוכית. בנוסף, הוא אינו מיועד להתקנה על דלתות בעלות רכיבי בקרת כניסה או עיכוב פתיחה. במקרים אלה, ייתכן שתרצה להתקין במקום חומרת נעילה המופעלת על ידי מפתח.

יש להתקין חומרת פאניקה כך שהיא משתרעת לפחות מחצית מרוחב עלה הדלת. כמו כן, יש להתקין בין 34 אינץ' ל-48 אינץ' מעל הרצפה. זה חייב גם לעמוד בדרישות של מכון התקנים הלאומי האמריקאי (ANSI) ושל מעבדות החתמים.

קוד החשמל הלאומי (NEC) והסוכנות הלאומית להגנה מפני שריפות (NFPA) דורשות שניהם חומרת פאניקה במתקנים בעלי סיכון גבוה. מתקנים אלה כוללים חדרי דוודים, חדרי תנורים וחדרים עם אמפר או מתח גבוה.

בהתאם לקוד הבנייה שאומץ, דרישות חומרת הפאניקה עשויות להשתנות. עם זאת, רוב תחומי השיפוט אימצו את דרישות קוד הבנייה הבינלאומי (IBC). זהו הקוד הראשי שמתאר את הדרישות לחומרת פאניקה. חשוב להישאר מעודכן בשינויי קוד. מועצת הקוד הבינלאומית (ICC) מפרסמת גרסאות מעודכנות של IBC.

אם יש לך שאלה לגבי חומרת פאניקה, פנה למנהל הקוד המקומי שלך.

מידות מינימליות לדלתות שאינן יציאות

השגת הבנה ברורה של המידות המינימליות לדלתות שאינן יוצאות חיונית לבטיחות הנוסע. התרשים הבא מתאר את המידות המינימליות עבור דלתות שאינן יוצאות בקודן דלת כניסה למגורים. ככלל, גרם מדרגות עם פחות משלוש עליות אינו חייב להיות בעל מעקות. בחריג לכלל זה, גרם מדרגות לולייניות עם מעקה מרכזי הוא דרישה, בעוד שגרם מדרגות עם יותר משלוש עליות לא. כמו כן, גרם מדרגות התוחם חלל צמוד אינו חייב במעקה. בכל מקרה, גרם מדרגות התוחם חדר שירותים או חלל נלווה אחר אינו צריך להיחשב כתפוסה בסיכון גבוה. עם זאת, יש לסמן בבירור חללים כאלה כיציאה בלבד, ולסמן את הדלתות שלהם בהתאם.

למרות שהמידות המינימליות עבור דלתות ללא יציאה אינן מורכבות במיוחד, הבנה ברמה גבוהה של סטנדרטים אלו חיונית לעיצוב סביבה ראויה למגורים. לדוגמה, המרווח המינימלי הנדרש חייב להיות לא קטן מ-80 אינץ' (2032 מ"מ) במקרה של אמצעי יציאה משופע, ולא קטן מ-45 אינץ' (1064 מ"מ) במקרה של גרם מדרגות ישר. הדבר נכון גם לגבי הרוחב המינימלי של אמצעי יציאה מהסתערות. בבניין רב קומות, אין להקטין את הרוחב המינימלי של יציאה מבולבלת לפחות מ-45 אינץ'. כמו כן, אמצעי יציאה חייב להיות בעל רוחב פנוי מינימלי של 0.2 אינץ' (5 מ"מ) עבור כל אדם המוגש. הממדים האלה כולם טובים וטובים, אבל אמצעי יציאה שלא מספק אישור מספיק הוא דרך טובה להיפגע. כמו כן, חשוב להכיר בכך שהמידות המינימליות עבור דלתות שאינן יוצאות עשויות להיות מעט יותר מהמידות המינימליות הנדרשות כדי לעמוד בדרישות של 780 CMR 1017.0 ו– 1017.2. זה נכון במיוחד בבניינים רבי קומות שבהם גרם מדרגות ישר עשוי להיות אמצעי היציאה היחיד. אם זה המקרה, אז הפתרון הברור ביותר עשוי להיות לספק אמצעי יציאה יחיד דרך ארון. במקרים כאלה, הדלת שעומדת בדרישות המינימום של 780 CMR 1017.0, 1017.2 ו-1017.3 חייבת לעמוד גם בדרישות המינימום של 780 CMR 1017.4.

דלתות כניסה מסחריות וסוג הזכוכית בוושינגטון די.סי.

השקעה בדלתות כניסה מסחריות היא יותר מסתם מתן אמצעי גישה לעסק שלך. דלתות אלו נועדו לספק יציבות לטמפרטורה בתוך הבניין שלכם, ולהבטיח שאתם והעובדים שלכם נשארים בטוחים מתנאי מזג אוויר קיצוניים. הם גם מספקים מראה מלוטש ואלגנטי לעסק שלך. דלתות אלו הן גם עמידות, כך שהן יעמדו במבחן הזמן. תגלו גם שקל לתחזק אותם. תוכל לנקות את דלתות הזכוכית שלך על בסיס קבוע, מה שיעזור לשמור על מראה רענן.

דלתות אלו מאפשרות לכם להציג את המוצרים שלכם ללקוחות פוטנציאליים, ותוכלו לעשות זאת בצורה מזמינה ומושכת. זה מאפשר לך להגדיל את הרווחים שלך ובמקביל למשוך יותר לקוחות. דלתות אלו זמינות במגוון סגנונות וניתנות לבנייה בהתאמה אישית, מה שמאפשר לך למצוא את ההתאמה המושלמת לעסק שלך.

דלתות כניסה מסחריות הן בחירה אידיאלית עבור עסקים רבים. הם מספקים מראה מלוטש ומודרני תוך הבטחת בטיחות הן ללקוחות והן לעובדים. ניתן להתקין אותם גם עם בידוד, הפסקות תרמיות ואטמי מזג אוויר כדי להגן מפני פגעי מזג האוויר. ייתכן שתרצה לשקול גם זכוכית מעוצבת על הדלתות שלך, שיכולה להוסיף אלמנט של פרטיות. ניתן גם לבחור בזכוכית מחוסמת או למינציה, שהיא שילוב של שני רובדי זכוכית או יותר. זכוכית רבודה הוכחה כעמידה בפני כדורים וידועה בחוזקה.

כמו כן, ניתן לשקול שימוש בחומר ניקוי זכוכית שאינו רעיל, כך שתוכל לנקות את דלת הזכוכית שלך על בסיס קבוע. אתה יכול גם להשתמש במטלית לא שוחקת כדי לנגב את דלתות הזכוכית שלך. זה יעזור לשמור על מראה הדלת שלך רענן ולמנוע כתמים. אם הדלתות שלך מועדות להישרט או להיסדק, כדאי לשקול לשכור קבלן זכוכית אנדרסון לתיקון הזכוכית. בהתאם למקום מגוריכם, ייתכן שתידרשו לפעול לפי חוקי בנייה ספציפיים עבור הדלת שלכם. אם אתה בוושינגטון הבירה, ייתכן שתידרש להתקין זכוכית רבודה או מחוסמת.

.

.

דילוג לתוכן